ul. Tczewska 41 83-110 Rokitki
+48 600 886 902
array(11) { ["facebook"]=> string(1) "1" ["linkedin"]=> bool(false) ["twitter"]=> bool(false) ["instagram"]=> bool(false) ["pinterest"]=> bool(false) ["googleplus"]=> bool(false) ["stumbleupon"]=> bool(false) ["rss"]=> bool(false) ["vimeo"]=> bool(false) ["youtube"]=> bool(false) ["flickr"]=> bool(false) } Facebook

Warsztaty – Yoga dla kręgosłupa 10.02.2019 11:00 – 15:00

yoga dla kregosłupa
Od tysięcy lat joga oferuje zrównoważony i holistyczny system pracy z ciałem dostępny dla każdego – niezależnie od wieku, budowy ciała i kondycji. Przyjdź i przekonaj się o tym na własnym ciele!

Warsztat „Joga dla kręgosłupa” składa się z czterech części. Rozpoczniemy go praktyką oddechową, podczas której wsłuchamy się w swój niepowtarzalny rytm i skierujemy uwagę w głąb siebie.
W drugiej części rozgrzejemy ciało w dynamicznej sekwencji, która skupiać się będzie na wzmocnieniu mięśni odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie naszego kręgosłupa. W tym kontekście duży nacisk położony zostanie na pracę z oddechem i jego synchronizację z ruchem.
Następnie skupimy się na pozycjach wzmacniających mięśnie głębokie odpowiedzialne za stabilizację i poczucie równowagi.
Zwieńczeniem spotkania będzie asystowana relaksacja z elementami masażu.

Prowadzący:
Renata Głuszek, nauczycielka jogi oraz języka angielskiego, specjalistka metodyki, podróżniczka.
Michał Głuszek, nauczyciel jogi i języka angielskiego, psycholog i psychoterapeuta, autor reportaży i esejów, podróżnik.
Tworzą zgraną parę zarówno w pracy, prowadząc warsztaty jogowe i pracując jako pedagodzy, jak i w prywatnym życiu, podróżując oraz wychowując dwójkę wspaniałych dzieci.

Zapisy w recepcji klubu lub pod numerem 600 886 902.
Liczba miejsc ograniczona.
Potwierdzeniem uczestnictwa jest opłata w za warsztaty 90 zł.

Do zobaczenia na macie!