[rev_slider alias="vacu"]
STREFA VACU ACTIV

Nowoczesna metoda zwalczania tkanki tłuszczowej cellulitu. W testach przeprowadzonych przez lekarzy medycyny wykazano, że u osób korzystających z urządzeń Vacu Activ tkanka tłuszczowa jest spalana czterokrotnie szybciej niż przy stosowaniu tradycyjnych metod.

InfraShape Horizontal Zrewolucjonizowane połączenie ćwiczeń na leżącym rowerku podparte technologią podciśnienia „Vacu” pomaga zgubić zbędne kilogramy, zachować smukłą sylwetkę , poprawić wydolność organizmu a dzięki kolagenowi nawet uelastycznić skórę.

Vacu Activ Body Shape jest nowym, niepowtarzalnym urządzeniem do odchudzania. Umożliwia ćwiczenie na bieżni wykorzystując wiele korzyści podciśnienia i podczerwieni. Urządzenie spełni oczekiwania początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

ROLLSHAPE to urządzenie do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Odpowiednio dobrane obroty pozwalają rozkoszować się delikatnym masażem.

Platforma wibracyjna opiera się na nowatorskiej metodzie stymulacji nerwowo –mięśniowej poprzez drgania mechaniczne. Dzięki ćwiczeniom poprawi się kondycja fizyczna i elastyczność ciała, znika cellulit, a także zbędne kilogramy.

Cennik:

 • ROWER / BIEŻNIA
  Wejście jednorazowe 35zł
  Karnet 250 zł ( 15 wejść ważny 2 miesiące)
 • ROLKI
  Wejście jednorazowe 30 zł
  Karnet 220 zł ( 15 wejść ważny 2 miesiące)
 • R / B + ROLKI:
  Wejście jednorazowe 45 zł
  Karnet 350 zł ( 15 wejść ważny 2 miesiące)
 • PLATFORMA WIBRACYJNA
  Wejście jednorazowe 10 zł
  Karnet 100 zł ( 15 wejść ważny 2 miesiące)
 • Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację pod numerem : 600 886 902